To zawsze jest miłe uczucie, kiedy ze spontanicznego wyjazdu niekoniecznie nastawionego na fotografię przywiezie się kilka zdjęć, które sprawiają radość.
Tak stało się też wczoraj.
Pierwszy pomysł jaki wpadł mi do głowy po przebudzeniu to plaża i chill, więc postanowiłem że tak jak pomyślałem uczynię.
Zaproponowałem wyjazd również Michałowi W. który mimo ogromu zajęć przystał na propozycję.
Umówiliśmy się na dworcu Szczecin Główny o godzinie 10 czyli dwanaście minut przed odjazdem. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kolejki do kas biletowych są ogromne i nie tylko ja miałem tego dnia ochotę na odpoczynek.

Kupując w nerwach bilet przez aplikację mobilną popełniłem błąd i kupiłem te same bilety dwa razy (teraz czekam na przyjęcie przez Przewozy Regionalne raklamacji / zwrotu środków) dostałem też mandat karny w wysokości 50zł za zaśmiecanie przestrzeni publicznej (głupi przypadek, cholernie mi z tego powodu głupio i tym bardziej jestem na siebie zły, bo nie należę do osób śmiecących, a raczej do tych, które potrafią w parku posprzątać po innych)
Po krótkich przebojach skumulowanych w okolicy dworca głównego udało się wsiąść do najciaśniej załadowanego składu kolejowego w Zachodniopomorskim.
A potem to już tylko obrazy i świetny czas :)
Zapraszam!
Dzięki za odwiedziny i zapraszam na
Back to Top